Ewelina Hornik

Logopeda, Certyfikowany Terapeuta Metody Krakowskiej

Ewelina Hornik  (Ciesielska)

Jestem absolwentką dziennych studiów magisterskich Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Jako filolog polski i logopeda stale pracuję nad nabywaniem i rozwijaniem systemu językowego u dzieci z trudnościami komunikacyjnymi. W 2015 roku zostałam Certyfikowanym Terapeutą Metody Krakowskiej. Z Gabinetem Logopedycznym Słówka jestem związana od 2013 roku, gdzie prowadzę konsultacje oraz terapię logopedyczną. Pod moją opieką znajdują się dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, zespołem Downa, afazją, porażeniem dziecięcym. Posiadam także doświadczenie w pracy z dziećmi wykazującymi trudności w nauce języka polskiego w szkole, dyslektycznymi oraz zagrożonymi dysleksją.

  • Ewelina Ciesielska


 • Certyfikowany Terapeuta Metody Krakowskiej


 • prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną

 • Referencje:


  Bardzo serdecznie polecamy Gabinet Logopedyczny Słówka .Wspaniałe terapeutki, pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do dzieci. Nasza córeczka uczestniczy w zajęciach prowadzonych przez Panią Ewelinę od niedawna, ale już zrobiła ogromny postęp. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Ewelina ma świetne pomysły, zajęcia są prowadzone genialnie, wnoszą bardzo dużo w rozwój naszego dziecka, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy!!!


  Mój syn  w wieku 4 lat zaczął terapię logopedyczną “Metodą Krakowską” z p. Eweliną Ciesielską. Był 4 latkiem, który poza “MAMA”, “TATA”, “BABA”, “DZIDZI”, “NEEE” nic nie mówił. Dodam jeszcze, że był upartym i niechętnym dzieckiem do pracy, która w jego ocenie nie była po jego myśli. A dzięki pani Ewelinie z zajęć na zajęcia zaczął mówić, podporządkował się terapii.

  Zajęcia zawsze były prowadzone w miłej atmosferze, z dużą cierpliwością i życzliwością dla dziecka i rodzica.

  Bardzo dziękuję Pani i polecam wszystkim, ponieważ jest Pani cudownym terapeutą “Metody Krakowskiej”.


  Z synkiem Mateuszem rozpoczęliśmy terapię u Pani Eweliny parę dni po jego trzecich urodzinach, bo wbrew powiedzeniom, że „u chłopców mowa pojawia się później i należy czekać” postanowiliśmy  działać i pomóc dziecku w aktywnej komunikacji.  Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ u synka zdiagnozowano alalię i byłoby mu trudno nabywać mowę czynną samodzielnie. Był to też doskonały wybór ze względu na pracujące w Gabinecie Logopedycznym „Słówka” specjalistki! Dzięki fachowemu wsparciu pani Eweliny, nasz wcześniej w ogóle nie-mówiący Mateusz już po kilku zajęciach powiedział do nas „Mama” i „Tata” (na co czekaliśmy całe wieki J), a po pół roku terapii potrafi się już śmiało komunikować całymi zdaniami. Nie do przecenienia jest również fakt, że pani Ewelina ma wspaniałe podejście do dzieci, jak i potrafi dodać otuchy zatroskanym rodzicom!