Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli mają Państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami.

Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.

Jeżeli nie odbieramy telefonu to znaczy, że najprawdopodobniej  w danej chwili prowadzimy terapię.

Oddzwonimy w najbliższym możliwym czasie.

 • UWAGA ZMIANA ADRESU GABINETU
 • Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne Słówka Joanna Łozowicka-Zimny
 • ul. Krzemieniecka 96
 • 54-613 Wrocław
 • Rejestracja telefoniczna: 606 701 628

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie firma Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne  Słówka Joanna Łozowicka-Zimny z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzemienieckiej 96, 54-613 Wrocław, tel. 606 701 628, email: gabinet@terapia-logopedyczna.pl

 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako dobrowolnej zgody oraz art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora.

 3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody.

 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty będące zaangażowane w kontakt oraz podmioty z którymi zawarto umowę powierzenia danych w zakresie świadczenia usług hostingu.

 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

 6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

 7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie niektórych danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 8. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Dane do przelewu

Centrum Logopedyczno – Terapeutyczne Słówka Joanna Łozowicka-Zimny

ul. Krzemieniecka 96 54-613  Wrocław